Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Прикажувам 1–12 од 147 резултати

Сортирај по

VIVAX ACP-09CH25AEMIS R32

24.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа
24.990 ден

VIVAX ACP-12CH35AEEI R32 PRO

39.900 ден
39.900 ден

VIVAX ACP-12CH35AEFIs R32

18.999 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа
18.999 ден

VIVAX ACP-12CH35AEHI + R32

36.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа
36.990 ден

VIVAX ACP-12CH35AEMIS R32

22.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа
22.990 ден

VIVAX ACP-12CH35AEMIS R32

22.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа
22.990 ден

VIVAX ACP-12CH35AERI+ R32

32.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа
32.990 ден

VIVAX ACP-12CH35AESI PRO R32

24.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа
24.990 ден

VIVAX ACP-12CH35REWI R32

43.990 ден
43.990 ден

VIVAX ACP-18CH50AERI+ R32

49.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа
49.990 ден

Vivax BH-022VC Стаклокерамичка плоча

6.700 ден
 • Тежина (kg):4.7
 • Тип на плоча:Керамичка
 • Управување: Дигитално
 • Ширина (cm):28.8
 • Должина (cm):52
6.700 ден

Vivax BH-042IN индукциска вградлива плоча

11.900 ден
 • Тежина kg: 10
 • Вид на плоча: Индукциска
 • Вид на управување: Дигитално
 • Димензии Ш х Д: 59 х 52 cm
11.900 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка