Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Прикажувам 25–36 од 138 резултати

Сортирај по

VIVAX IMAGO LED TV-32LE130T2_REG

8.799 ден
 • Дијагонала 32" / 82cm
 • Максимална резолуција 1366 X 768 (HD)
 • Тип TV NON SMART
 • Технологија LED
 • Светлина 215 cd/m2
8.799 ден

VIVAX IMAGO LED TV-32S60T2S2

7.199 ден
 • Екран 32" - 80 cm
 • Резолуција 1366x768 пиксели
 • Гаранција 2години
7.199 ден

VIVAX IMAGO LED TV-32S61T2S2SM

10.999 ден
 • Дијагонала 32'' / 80 cm
 • Максимална резолуција 1366 X 768 (HD)
 • Тип TV SMART
 • Оперативен систем Android
 • Технологија LED
10.999 ден

VIVAX IMAGO LED TV-40LE113T2S2SM V2_REG

11.690 ден
 • Дијагонала: 40″/100cm
 • Светлина: 240cd/m2
 • Резолуција: 1920 х 1080 (Full HD)
 • Технологија: LED
 • Тип на телевизор: Android SMART TV
11.690 ден

VIVAX IMAGO LED TV-43S61T2S2SM

13.999 ден
 • Дијагонала: 43 “/109cm
 • Светлина: 260cd/m2
 • Максимум резолуција:1920X1080(FULL HD)
 • OPERATING SYSTEM: ANDROID
 • Технологија LED
13.999 ден

VIVAX IMAGO LED TV-49S62T2S2SM

16.599 ден
 • Дијагонала 49" / 124 cm
 • Максимална резолуција 1920 X 1080 (FULL HD)
 • Тип TV - SMART
 • Оперативни систем Android
 • Технологија LED
16.599 ден

VIVAX tablet TPC-102 4G 3/32GB

7.990 ден
 • Android 9.0
 • RAM 2 GB, ROM 16 GB
 • Предна камера 2 Mpix
 • Задна камера 5 Mpix
7.990 ден

VIVAX VOX BS-160 bluetooth звучник

2.899 ден
 • Димензија висина (cm) 12.3 cm
 • Димензија длабочина (cm) 28.3
 • Димензија ширина (cm) 12.6
 • 1 година гаранција
2.899 ден

VIVAX VOX BS-260 bluetooth звучник

3.800 ден
 • Димензија висина (cm) 18.8 cm
 • Димензија длабочина (cm) 36.6
 • Димензија ширина (cm) 14.3
 • 1 година гаранција
3.800 ден

VIVAX VOX BS-90 bluetooth звучник

1.490 ден
 • Димензија висина (cm) 11.7 cm
 • Димензија длабочина (cm) 27.8
 • Димензија ширина (cm) 15.6
 • 1 година гаранција
1.490 ден

VIVAX VOX soundbar SP-7080H

5.599 ден
 • Напојување: 110-240 V
 • Боја: Црна
 • 1 година гаранција
5.599 ден

Vivax вградна печка BO-658FXHTD X

15.200 ден
 • Vivax вградна печка BO-658FXHTD X
 • Моќност на печката (V): 240
 • Димензии: 57.6 х 59.5 cm
 • Број на функции на печење: 8
 • Начин на управување: Дигитално
 • ECO функција
 • Волумен на печката (L): 65
 • Енергетска класа А
15.200 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка