Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 10 резултати

Сортирај по

Diamond Elegance

390 ден
 • Diamond Elegance
 • Уникатен рачен часовник со ремен достапен во 3 бои: црвен, кафеав, црн
 • Часовник со рамка изработена во облик на дијамант со специјален сјаен ефект и отсјај при движење како и реплика на дијамант поставена на 12 часот
390 ден

Elite – Business

390 ден
 • Elite – Business
 • Должина на ремче: 21cm
 • Материјал на ремче: Кожа
390 ден

Geneva ELEGANCE

390 ден
 • Geneva ELEGANCE
 • Уникатен женски рачен часовник со кожен ремен
390 ден

Geneva PLATINUM

390 ден
 • Geneva PLATINUM
 • Уникатен рачен часовник
390 ден

Quartz Diamond “Two in LOVE”

1.500 ден
 • Quartz Diamond “Two in LOVE”
 • Mашки и женски рачен часовник
 • Дебелина на часовникот: 8mm
 • Дијаметар на часовникот: 40mm
 • Материјал на часовникот: Метал хром
 • Ширина на ременот: 20мм
 • Должина на ременот: 20см
1.500 ден

Quartz Fashion Style Watch

390 ден
 • Quartz Fashion Style Watch
 • Модерен и елегантен часовник
 • Материјал на часовникот – Метал хром
390 ден

SHSHD – Motion Elegance

700 ден
 • Дијаметар на часовник: 4.5cm
 • Должина на ременче: 24cm
 • Материјал на ременче: Кожа
 • Материјал на часовникот – Метал хром
700 ден

Женски Часовник “GUOU – Dimond shine”

3.900 ден
 • Стил: High Elegance
 • GUOU Dimond Shine (Модел G6603)
 • Механизам: MIYOTA Japan
 • Стакло: Кристал – Swarowski 3D Циркон
3.900 ден

Женски Часовник “GUOU CRYSTAL”

3.900 ден
 • Стил: High Elegance
 • GUOU CRYSTAL (Модел G8201)
 • Механизам: LRS Јапан
 • СКристал – Swarowski
3.900 ден

Женски Часовник “GUOU”(Модел G8190)

3.400 ден
 • Стил: Elegance “LUX”
 • GUOU (Модел G8190)
 • Механизам: LRS Јапан
 • Кристал – Swarowski
3.400 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка