Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 9 резултати

Сортирај по

MS Energy helmet MSH-05 black L

1.499 ден
 • MS Energy helmet MSH-05 black L
 • Заштитна кацига за тротинети и велосипеди
1.499 ден

MS Energy helmet MSH-05 black M

1.499 ден
 • MS Energy helmet MSH-05 black M
 • Заштитна кацига за тротинети и велосипеди
1.499 ден

MS Energy locker MSL-20S smart lock брава

4.299 ден
 • MS Energy locker MSL-20S smart lock брава
 • Батерија: 3,7V / 400 mAh водоотпорна IP55
 • IP55 Димензии: 74 x 36 x 57 mm
4.299 ден

MS ENERGY NEUTRON M10 Електричен тротинет

21.990 ден
 • Материјал: алуминиум
 • Тркала: 8.5″
 • Носивост: 120 kg
 • Батерија: 36V, 7.5Ah
 • LED дисплеј
 • Максимална брзина: 25 km/h
21.990 ден

MS ENERGY NEUTRON n1 Електричен тротинет

19.990 ден
 • Мотор: 250W
 • Батерија – литиумска 24V/8,0Ah
 • Максимална брзина 30 km/h
 • Големина на тркала: 8"
19.990 ден

MS ENERGY NEUTRON n3 Dark Gray Електричен тротинет

23.900 ден
 • Тркала: 10"
 • Носивост: 100 kg
 • Макс. брзина: 25 km/h
 • Мотор: 350W
 • Опсег: 20 – 25 km
 • Време на полнење: 4 – 5 h
 • Тежина: 13,9 kg
 • Димензии на составен тротинет: 120 х 52 х 120 cm
 • Димензии на склопен тротинет: 120 х 52 х 52 cm
 • Макс. Качување <20 °
23.900 ден

MS ENERGY NEUTRON n3 White Електричен тротинет

23.900 ден
 • Материјал: Алуминиум
 • Тркала: 10″
 • Носивост: 100 kg
 • Макс. брзина: 25 km/h
 • Опсег: 20 – 25 km
 • Мотор: 350W
 • Батерија: 36V, 7.5Ah
 • Време на полнење: 4 – 5 h
23.900 ден

MS ENERGY NEUTRON е10 Електричен тротинет

42.900 ден
 • Максимална брзина: до 35 km/h
 • Моќност на моторот: 450W
 • Максимална носивост: до 120kg
 • Димензии (L, H, W) 53 х 17 х 18 см
 • Макс. Качување <20 °
 • Батерија: 12,5Ah
42.900 ден

MS ENERGY NEUTRON е20 Електричен тротинет

49.900 ден
 • Материјал: Алуминиум
 • Тркала: 10″
 • Носивост: 120 kg
 • Макс. брзина: 40 km/h
 • Опсег: 60 – 70 km
 • Мотор: 500W
 • Батерија: 48 V / 17.5 Ah моќна со 91 ќелии
 • Време на полнење: 8 – 9 h
49.900 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка