Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 6 резултати

Сортирај по

BOSCH Пегла за коса PHS 2105

2.690 ден
 • Боја: сребрена
 • Заштита за прсти
 • Температура од 60 до 170°C°
 • Јачина : 170 W
2.690 ден

BOSCH Пегла за коса PHS 5193

2.990 ден
 • Боја: Кафеава со златен сјај
 • Брзо загревање 60 секунди
 • Температура од 100 до 200°C
 • Јачина : 39 W
2.990 ден

Vivax фен за коса HD-1206F

699 ден
 • Моќност 12000W
 • 2 нивоа на подесување на температурата
 • Се склопува и погоден за патување
699 ден

Vivax фен за коса HD-1600FT

799 ден
 • Моќност 1600W
 • Должина на кабел: 1,8метри
 • Нивоа на подесување: 2
 • Заштита од прегревање
799 ден

Vivax фен за коса HD-2003ID

999 ден
 • Моќност 2000W
 • 2 брзини
 • 3 температури
999 ден

Vivax фен за коса HD-2200CD

790 ден
 • Моќност 2200W
 • Број на брзини за силата на сушење - 2
 • Број на брзини за температурата на сушење - 3
 • Копче за ладен воздух
790 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка