Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Showing the single result

Сортирај по

HP Преносен компјутер Pavilion 15-cs3000nia

30.480 ден
  • Microprocessor Intel® Core™ i5-1035G1 (1.0 GHz base frequency, up to 3.6 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 6 MB cache, 4 cores)
  • Chipset Intel® Integrated SoC
  • Memory, standard 8 GB DDR4-2666 SDRAM (1 x 8 GB)
30.480 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка