Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 2 резултати

Сортирај по

HP 15-dw3001na, 593J2EA

30.990 ден
  • HP 15-dw3001na, 593J2EA
  • Процесор Intel Core i3-1125G4, 2,00 GHz/Max 3.7GHz
  • Core 4
  • РАМ меморија 8GB DDR4-3200 SDRAM (1 x 8 GB)
  • Екран 15.6" FullHD 1920x1080
30.990 ден

HP 255G8, 27K51EA#ABB

23.490 ден
  • Бренд на процесор AMD
  • Модел на процесор AMD Ryzen 3 3250U
  • Брзина на процесор 2.6 GHz
  • RAM Меморија 8GB
23.490 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка