Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

HP 15-dw3001na, 593J2EA

 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

30.990 ден

Compare
Шифра:0001245678
 • HP 15-dw3001na, 593J2EA
 • Процесор Intel Core i3-1125G4, 2,00 GHz/Max 3.7GHz
 • Core 4
 • РАМ меморија 8GB DDR4-3200 SDRAM (1 x 8 GB)
 • Екран 15.6″ FullHD 1920×1080
 • HP 15-dw3001na, 593J2EA
 • Процесор Intel Core i3-1125G4, 2,00 GHz/Max 3.7GHz
 • Core 4
 • РАМ меморија 8GB DDR4-3200 SDRAM (1 x 8 GB)
 • Екран 15.6" FullHD 1920x1080
 • Anti-glare 250 nits
 • 45% NTSC
 • SSD диск 256GB PCIe NVMe
 • Oперативен систем Windows 11 Home
 • Графика Intel UHD Graphics
 • HD веб камера
 • Стерео звучници
 • 1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate
 • 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate
 • 1 HDMI 1.4b; 1 RJ-45; 1 AC smart pin
 • 1 headphone/microphone combo
 • Media reader Supports SD, SDHC, SDXC
 • Тежина 1,75 kg
 • Боја Jet black

Најпродавани

HP 250 G9, 6F2A1EA

16.900 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX таблет TPC-705 Kids

4.900 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

HP 15-dw3001na, 593J2EA

30.990 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

HP 255G8, 27K51EA#ABB

23.490 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX tablet TPC-102 4G 3/32GB

7.900 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MON 27 AOC 27G2SPU/BK IPS FHD 1ms 165 Hz

12.690 ден
27G2SPU/BK, 27, 16:9, Panel IPS, 1920×1080, 250 cd/m2, 1,000:1, 178°, 178°, 1 ms, D-Sub, DP, HDMI x2, USB 3.0, Speakers yes, Flat, Color Black, Stand adjustable in height, pivot, swivel, tilt, 165 Hz

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка