Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

HP 250 G9, 6F2A1EA

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

16.900 ден

Compare
 • HP 250 G9, 6F2A1EA лаптоп
 • Iris Xe Graphics
 • Intel Celeron N4500 процесор
 • 8GB RAM меморија
 • 256GB SSD диск
 • 15.6 FullHD екран
 
тип на производ
Лаптопи
Гаранција
1 год.
Боја
Сребрена
Бренд
HP
големина на екран
15.6 "
Бренд на процесор
Intel
Модел на процесор
Intel Celeron
Брзина на процесор
1.1 GHz
RAM Меморија
8 GB
Капацитет SSD 1
256 GB
тип на графичка картица
Intel
Модел на графичка карта
UHD
Оперативен систем
Free Dos
 

Најпродавани

HP 250 G9, 6F2A1EA

16.900 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

HP 15-dw3001na, 593J2EA

30.990 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

HP 255G8, 27K51EA#ABB

23.490 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка