Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 2 резултати

Сортирај по

VIVAX FH-2051 Калорифер

899 ден
  • 2000W
  • Со два степена на моќност : 1000/2000W
  • Променлив термостат и заштита од прегревање
899 ден

VIVAX WMH-2001B ѕидна греалка

2.999 ден
  • Моќност 2000W
  • 2 степени на моќност: 1000/2000W
  • Поставување на ѕид
  • On / off прекинувач
2.999 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка