Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

100% Secure delivery without contacting the courier
Ви треба помош? +389 2 613 4641

Showing 1–12 of 88 results

Сортирај по

AUX 12ASW-H12A4/JAR3DI-EU

25.900 ден 22.490 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа
25.900 ден 22.490 ден

AUX 18ASW-H18Q4 LPR1DI

37.190 ден 32.990 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа
37.190 ден 32.990 ден

AUX 24ASW-H24F4/DBR1DI

47.990 ден 44.990 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа
47.990 ден 44.990 ден

BEKO Машина за перење WMY 81033 PTLMB3

20.190 ден 17.990 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1000rpm
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++
 • Длабина: 60
20.190 ден 17.990 ден

BEKO Машина за перење WTE 7511 B0

15.690 ден 13.990 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1000rpm
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A+++
 • Длабина: 60
15.690 ден 13.990 ден

BOSCH Електричен шпорет HKA 090150

31.500 ден 27.690 ден
(0 Reviews)
 • Волумен на рерната: 66 l
 • Халогенско осветлување
 • 1 x емајлирана тепсија за печење, 1 x грил, 1 x универзална тепсија
 • Енергетска класа: A
31.500 ден 27.690 ден
Распродадено

BOSCH Електричен шпорет HKN 390150

40.900 ден 35.999 ден
(0 Reviews)
 • Волумен на рерната: 66 l
 • Халогенско осветлување
 • 1 x емајлирана тепсија за печење, 1 x грил, 1 x универзална тепсија
 • Енергетска класа: A
40.900 ден 35.999 ден

BOSCH Електричен шпорет HKN 39A121

38.480 ден 33.860 ден
(0 Reviews)
 • Боја : бела
 • 1 x решетка, 1 x универзална тава за печење
 • 3D hot air – печење на 3 нивоа истовремено
 • Енергетска класа: A
38.480 ден 33.860 ден
Распродадено

BOSCH Комбиниран шпорет HXN 390G50H

41.200 ден 36.260 ден
(0 Reviews)
 • Мултифункционална 3D Comfort рерна
 • 3 плин 1 струја
 • 7 функции
 • Рерна: 66 l
41.200 ден 36.260 ден

BOSCH Машина за перење WAJ 20061BY

26.500 ден 22.650 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1000rpm
 • Лесен за користење LED дисплеј со контрола на допир
 • AntiVibration design ™: екстремно стабилна и тивка работа благодарејќи на специјалната заштита од вибрации
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A +++
26.500 ден 22.650 ден

BOSCH Машина за перење WAJ 20061BY

26.500 ден 22.650 ден
(0 Reviews)
 • Лесен за користење LED дисплеј со контрола на допир
 • AntiVibration design ™: екстремно стабилна и тивка работа благодарејќи на специјалната заштита од вибрации
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A +++
26.500 ден 22.650 ден

BOSCH Машина за перење WAJ 24062BY

27.750 ден 24.420 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A +++
27.750 ден 24.420 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка