Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Прикажувам 1–12 од 226 резултати

Сортирај по

HP 15-dw3001na, 593J2EA

30.990 ден
 • HP 15-dw3001na, 593J2EA
 • Процесор Intel Core i3-1125G4, 2,00 GHz/Max 3.7GHz
 • Core 4
 • РАМ меморија 8GB DDR4-3200 SDRAM (1 x 8 GB)
 • Екран 15.6" FullHD 1920x1080
30.990 ден

HP 250 G9, 6F2A1EA

18.000 ден
 • HP 250 G9, 6F2A1EA лаптоп
 • Iris Xe Graphics
 • Intel Celeron N4500 процесор
 • 8GB RAM меморија
 • 256GB SSD диск
 • 15.6 FullHD екран
18.000 ден

HP 255G8, 27K51EA#ABB

23.490 ден
 • Бренд на процесор AMD
 • Модел на процесор AMD Ryzen 3 3250U
 • Брзина на процесор 2.6 GHz
 • RAM Меморија 8GB
23.490 ден

MS Energy helmet MSH-05 black L

1.499 ден
 • MS Energy helmet MSH-05 black L
 • Заштитна кацига за тротинети и велосипеди
1.499 ден

MS Energy helmet MSH-05 black M

1.499 ден
 • MS Energy helmet MSH-05 black M
 • Заштитна кацига за тротинети и велосипеди
1.499 ден

MS Energy locker MSL-20S smart lock брава

4.299 ден
 • MS Energy locker MSL-20S smart lock брава
 • Батерија: 3,7V / 400 mAh водоотпорна IP55
 • IP55 Димензии: 74 x 36 x 57 mm
4.299 ден

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
 • 32" (80 cm)
 • LED, Full HD, Smart TV, Tizen 5.0
 • Mobile to Tv mirroring, Web Browser PurColor
 • DVB-T2/C/S2, 2x HDMI, USB, WIFI
13.999 ден

SAMSUNG LED TV UE43TU7092UXXH, UHD, SMART

24.399 ден
 • Samsung LED TV UE43TU7092UXXH 43“ (109 cm)
 • UHD (3840x2160), 2000 PQI, DVB-T2/C/S2
 • Crystal 4k procesor, HDR, 2x HDMI, 1x USB
 • Screen mirroring, Bluetooth, SMART OS: Tizen
24.399 ден

SAMSUNG RB34T602EB1/EK комбиниран фрижидер со долна комора

31.990 ден
 • Потрошувачка на ел. енергија 256 kWh/годишно
 • Капацитет на ладење 13 кг/24 часа
 • Нето запремнина 340L (228L+ 112L)
 • R600 Гас
 • ВxШxД 1853x595x658 мм
 • Гaранција: 5години
31.990 ден

SAMSUNG RB34T671FSA/EK комбиниран фрижидер со долна комора

30.990 ден
 • Капацитет на ладење 12 кг/24 часа
 • Нето запремнина 340L (228L+ 112L)
 • R600 Гас
 • ВxШxД 1853x595x658 мм
 • Гaранција: 10години
30.990 ден

SAMSUNG WW80T4020EE1LE Машина за перење

22.499 ден
 • Потрошувачка на енергија годишно:177kWh
 • Ниво на бучава:53/74dB
 • А+++ енергетска класа
 • ВхШхД 850x600x550 mm
22.499 ден

SAMSUNG микровална печка MS23F300EEW/OL

6.099 ден
 • Висина (cm) 48.9
 • Ширина (cm) 27.5
 • Длабочина (cm) 37.4
6.099 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка