Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

MS Energy helmet MSH-05 black M

 • Испорака: 48 часа

1.499 ден

Compare
Шифра:0001209266
 • MS Energy helmet MSH-05 black M
 • Заштитна кацига за тротинети и велосипеди
 • MS Energy helmet MSH-05 black M
 • Заштитна кацига за тротинети и велосипеди
 • Димензии: големина M (54 - 58 cm)
 • Димензии: големина L (57 - 61 cm)
 • Tежина : големина M 360 gr
 • Тежина : големина L 380 gr.
 • Има модерен дизајн со 12 дупки за вентилација

Најпродавани

MS ENERGY NEUTRON е10 Електричен тротинет

42.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

MS ENERGY NEUTRON n1 Електричен тротинет

19.990 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MS ENERGY NEUTRON е20 Електричен тротинет

49.900 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MS Energy locker MSL-20S smart lock брава

4.299 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка