Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 2 резултати

Сортирај по

VIVAX cool ACP-12CH35AEHI+ Gold инвертер клима уред

36.990 ден
Гаранција: 5 години Испорака: 48 часа
36.990 ден

VIVAX ACP-12CH35REA

14.990 ден
  • Енергетска класа (SEER/SCOP):A (3.22/3.61)
  • Максимален капацитет на ладење: 3300.00 W
  • Mаксимален капацитет на греење: 3300.00 W
  • Работна температура: од -7 ℃ до 43 ℃
  • Гаранција: 5 години
  • Испорака: 48 часа
14.990 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка