Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

HP 255G8, 27K51EA#ABB

 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

23.490 ден

Compare
Шифра:0001203349
 • Бренд на процесор AMD
 • Модел на процесор AMD Ryzen 3 3250U
 • Брзина на процесор 2.6 GHz
 • RAM Меморија 8GB
 • HP 255G8, 27K51EA#ABB
 • Процесор Intel Core i3-1125G4, 2,00 GHz/Max 3.7GHz
 • Големина на екран 15.6 "
 • Бренд на процесор AMD
 • Модел на процесор AMD Ryzen 3 3250U
 • Брзина на процесор 2.6 GHz
 • RAM Меморија 8GB

Најпродавани

MON 27 AOC 27G2SPU/BK IPS FHD 1ms 165 Hz

12.690 ден
27G2SPU/BK, 27, 16:9, Panel IPS, 1920×1080, 250 cd/m2, 1,000:1, 178°, 178°, 1 ms, D-Sub, DP, HDMI x2, USB 3.0, Speakers yes, Flat, Color Black, Stand adjustable in height, pivot, swivel, tilt, 165 Hz

MON 22 PHILIPS 223V5LHSB2/00 VGA,HDMI

5.600 ден
Гаранција: 2 години Испорака: 48 часа

HP 250 G9, 6F2A1EA

16.900 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX таблет TPC-705 Kids

4.900 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

HP 15-dw3001na, 593J2EA

30.990 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

HP 255G8, 27K51EA#ABB

23.490 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка