Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 3 резултати

Сортирај по

MON 22 PHILIPS 223V5LHSB2/00 VGA,HDMI

5.600 ден
Гаранција: 2 години Испорака: 48 часа
5.600 ден

MON 27 AOC 27G2SPU/BK IPS FHD 1ms 165 Hz

12.690 ден
27G2SPU/BK, 27, 16:9, Panel IPS, 1920×1080, 250 cd/m2, 1,000:1, 178°, 178°, 1 ms, D-Sub, DP, HDMI x2, USB 3.0, Speakers yes, Flat, Color Black, Stand adjustable in height, pivot, swivel, tilt, 165 Hz
12.690 ден

Monitor 24" AOC 24B2XHM2 VA FHD, 75Hz, VGA,HDMI, Frameless

6.900 ден
  • Гаранција: 2 години
  • Испорака: 48 часа
6.900 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка