Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 4 резултати

Сортирај по

Vivax фен за коса HD-1206F

699 ден
 • Моќност 12000W
 • 2 нивоа на подесување на температурата
 • Се склопува и погоден за патување
699 ден

Vivax фен за коса HD-1600FT

799 ден
 • Моќност 1600W
 • Должина на кабел: 1,8метри
 • Нивоа на подесување: 2
 • Заштита од прегревање
799 ден

Vivax фен за коса HD-2003ID

999 ден
 • Моќност 2000W
 • 2 брзини
 • 3 температури
999 ден

Vivax фен за коса HD-2200CD

790 ден
 • Моќност 2200W
 • Број на брзини за силата на сушење - 2
 • Број на брзини за температурата на сушење - 3
 • Копче за ладен воздух
790 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка