Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 2 резултати

Сортирај по

VIVAX tablet TPC-102 4G 3/32GB

7.990 ден
  • Android 9.0
  • RAM 2 GB, ROM 16 GB
  • Предна камера 2 Mpix
  • Задна камера 5 Mpix
7.990 ден

VIVAX таблет TPC-705 Kids

4.499 ден
  • Интерна меомрија 16 GB
  • Предна камера 0.3MP
  • Задна камеера 2MP / RAM 1 GB
  • Процесор MT8167 Quad Core Cortex-A53
4.499 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка