Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Showing the single result

Сортирај по

VIVAX таблет TPC-806 3G

5.990 ден
  • Екран 8" со резолуција од 1.024х600 пиксели
  • Четиријадрен процесор
  • 16GB интерна меморија и 2GB RAM меморија
  • Има Android 10.0 оперативен систем
  • Две камери, една задна до 5MP и предна до 2MP
  • Опција за SIM картичка 3G конекција
5.990 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка