Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 2 резултати

Сортирај по

VIVAX HOME Електричен шпорет FC-04602 WH

10.600 ден
 • Енергетска класа: A
 • Димензии (ВxШxД): 85x60x65cm
 • Волумен на печката: 64 L
 • Плоча за готвење: 4 плотни
 • Материјал на горната плоча: Бел метал
10.600 ден

VIVAX Електричен шпорет FC-04502VCF WH

12.990 ден
 • Енергетска класа A
 • Димензии (ВxШxД): 50x85x65cm
 • Волумен на печката: 52 L
 • Плоча за готвење: 4
 • Максимална температура на печката: 250
 • Број на начини за печење: 3
 • Тип на печката: вентилаторска
12.990 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка