Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 2 резултати

Сортирај по

BOSCH Пегла за коса PHS 2105

2.690 ден
  • Боја: сребрена
  • Заштита за прсти
  • Температура од 60 до 170°C°
  • Јачина : 170 W
2.690 ден

BOSCH Пегла за коса PHS 5193

2.990 ден
  • Боја: Кафеава со златен сјај
  • Брзо загревање 60 секунди
  • Температура од 100 до 200°C
  • Јачина : 39 W
2.990 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка