Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 4 резултати

Сортирај по

Vivax BO-624MH G врадена печка

8.900 ден
  • Гаранција: 5 години
  • Испорака: 48 часа
8.900 ден

Vivax BO-658FXHTD G вградена печка

16.600 ден
  • Гаранција: 5 години
  • Испорака: 48 часа
16.600 ден

VIVAX HOME BO-608FAHTD GW вградна рерна

16.890 ден
VIVAX HOME BO-608FAHTD GW вградна рерна Мултифункционална фурна Дигитален тајмер 7 програми Енергетска класа: А Вентилаторно печење на нивоа
16.890 ден

Vivax вградна печка BO-658FXHTD X

17.900 ден
  • Гаранција: 5 години
  • Испорака: 48 часа
17.900 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка