Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Прикажан е еден резултат

Сортирај по

Vivax MO-4003B Мини шпорет

5.499 ден
  • Vivax MO-4003B Мини шпорет
  • Боја – црна
  • Моќност 1500W
  • Капацитет 40l
  • 2 плочи 1000W + 1500W
  • Променлив термостат 0-320°C
  • Тава за печење
  • Решетка
  • Гаранција: 1 годинa
5.499 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка