Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 2 резултати

Сортирај по

VIVAX HOME CFR-245H хоризонтален замрзнувач

14.500 ден
  • Гаранција: 5 години
  • Испорака: 48 часа
14.500 ден

Вертикален замрзнувач Vivax VF-157 WH

15.990 ден
  • Гаранција: 5 години
  • Испорака: 48 часа
15.990 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка