Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 4 резултати

Сортирај по

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PA075A X

4.600 ден
 • Енергетска класа: B
 • Димензии (ВxШxД): 60x14x50cm
 • Тип: Вградлив
 • Бучавост dB: 51
4.600 ден

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PM075A W

4.300 ден
 • Енергетска класа: B
 • Димензии (ВxШxД): 60x14x50cm
 • Тип: Вградлив
 • Бучавост dB: 51
4.300 ден

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PM075A W

4.300 ден
 • Енергетска класа: B
 • Димензии (ВxШxД): 60x14x50cm
 • Тип: Вградлив
 • Бучавост dB: 51
4.300 ден

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PT070A B

6.100 ден
 • Енергетска класа: A
 • Димензии (ВxШxД): 60x22,8x47,2cm
 • Тип: Вградлив
 • Бучавост dB: 56-65
6.100 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка