Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 4 резултати

Сортирај по

VIVAX VOX BS-160 bluetooth звучник

2.900 ден
 • Димензија висина (cm) 12.3 cm
 • Димензија длабочина (cm) 28.3
 • Димензија ширина (cm) 12.6
 • 1 година гаранција
2.900 ден

VIVAX VOX BS-260 bluetooth звучник

3.800 ден
 • Димензија висина (cm) 18.8 cm
 • Димензија длабочина (cm) 36.6
 • Димензија ширина (cm) 14.3
 • 1 година гаранција
3.800 ден

VIVAX VOX BS-90 bluetooth звучник

1.700 ден
 • Димензија висина (cm) 11.7 cm
 • Димензија длабочина (cm) 27.8
 • Димензија ширина (cm) 15.6
 • 1 година гаранција
1.700 ден

VIVAX VOX soundbar SP-7080H

5.900 ден
 • Напојување: 110-240 V
 • Боја: Црна
 • 1 година гаранција
5.900 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка