Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 2 резултати

Сортирај по

BOSCH Фрижидер KAD 93VBFP

100.760 ден
  • Енергетска класа: А+
  • No frost
  • Боја: Црна
  • Лед во коцки
100.760 ден

BOSCH Фрижидер KAD 93VIFP

97.680 ден
  • Енергетска класа: А+
  • No frost
  • Боја: Инокс
  • Лед во коцки
97.680 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка