Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 4 резултати

Сортирај по

HP 15-dw3001na, 593J2EA

30.990 ден
 • HP 15-dw3001na, 593J2EA
 • Процесор Intel Core i3-1125G4, 2,00 GHz/Max 3.7GHz
 • Core 4
 • РАМ меморија 8GB DDR4-3200 SDRAM (1 x 8 GB)
 • Екран 15.6" FullHD 1920x1080
30.990 ден

HP 255G8, 27K51EA#ABB

23.490 ден
 • Бренд на процесор AMD
 • Модел на процесор AMD Ryzen 3 3250U
 • Брзина на процесор 2.6 GHz
 • RAM Меморија 8GB
23.490 ден

VIVAX tablet TPC-102 4G 3/32GB

7.990 ден
 • Android 9.0
 • RAM 2 GB, ROM 16 GB
 • Предна камера 2 Mpix
 • Задна камера 5 Mpix
7.990 ден

VIVAX таблет TPC-705 Kids

4.499 ден
 • Интерна меомрија 16 GB
 • Предна камера 0.3MP
 • Задна камеера 2MP / RAM 1 GB
 • Процесор MT8167 Quad Core Cortex-A53
4.499 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка