Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 3 резултати

Сортирај по

Vivax CDR-0812A Машина за сушење

14.999 ден
 • Кондензациска сушара
 • Број на вртежи 1000rpm
 • Капацитет 8kg
 • Број на програми: 12
 • Енергетска класа: Б
 • LCD екран
 • Димензии: ШxВxД - 595×615×845 cm
14.999 ден

VIVAX HOME CDR-0816B сушара за алишта

16.299 ден
 • Енергетска класа: B
 • Капацитет: 8kg
 • Тип на машина: Кондензациска
 • Димензии (ВxШxД): 84,5x 59,5x 61,5 cm
16.299 ден

VIVAX Машина за перење и сушење WDF-1408D616BS

25.890 ден
 • Енергетска класа за перење: А
 • Капацитет на сушење: 6 kg
 • Капацитет на перење: 8 kg
 • Број на вртежи: 1400
 • Димензии (ВxШxД): 85 x 59.5 x 47.5 cm
25.890 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка