Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Прикажан е еден резултат

Сортирај по

VIVAX HOME CFR-245H хоризонтален замрзнувач

14.500 ден
  • Енергетска класа: A+
  • Поставување: Самостоен
  • Нето зафатнина на замрзнувачот: 245литри
  • Димензии (ШхВxД): 100,2 × 84.2 × 59.7 cm
  • Боја: Бела
14.500 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка