Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Прикажувам 13–24 од 138 резултати

Сортирај по

VIVAX HOME KS-502Y кујнска вага

690 ден
 • Бренд Vivax
 • Тежина: до 5кг
 • Автоматско исклучувањe
690 ден

VIVAX HOME KS-505BW кујнска вага

999 ден
 • Бренд Vivax
 • Максимална мерна маса[kg] 5 kg
 • Минимална мерна мааса[g] 1 g
 • TARE функција да
 • Материјал стакло/пластика
999 ден

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PA075A X

4.690 ден
 • Енергетска класа: B
 • Димензии (ВxШxД): 60x14x50cm
 • Тип: Вградлив
 • Бучавост dB: 51
4.690 ден

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PM075A W

4.390 ден
 • Енергетска класа: B
 • Димензии (ВxШxД): 60x14x50cm
 • Тип: Вградлив
 • Бучавост dB: 51
4.390 ден

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PM075A W

4.390 ден
 • Енергетска класа: B
 • Димензии (ВxШxД): 60x14x50cm
 • Тип: Вградлив
 • Бучавост dB: 51
4.390 ден

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PT070A B

6.190 ден
 • Енергетска класа: A
 • Димензии (ВxШxД): 60x22,8x47,2cm
 • Тип: Вградлив
 • Бучавост dB: 56-65
6.190 ден

VIVAX HOME вентилатор стоечки TF-61

1.890 ден
 • Моќност 60 W
 • Висина 79 cm
 • 3 брзини - natural, sleep, normal, тајмер до 2 часа
1.890 ден

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-176TC

1.499 ден
 • VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-176TC
 • Боја:Inox
 • Гаранција 1година
1.499 ден

VIVAX HOME Електричен шпорет FC-04602 WH

10.600 ден
 • Енергетска класа: A
 • Димензии (ВxШxД): 85x60x65cm
 • Волумен на печката: 64 L
 • Плоча за готвење: 4 плотни
 • Материјал на горната плоча: Бел метал
10.600 ден

VIVAX HOME индукциска плоча HPI-2000TP

2.490 ден
 • Тип на плотна: Електрична
 • Димензии (ШхВхД): 31 x 7,3 x 42,4 cm
 • Гаранција 1година
2.490 ден

VIVAX HOME освежувач и разладувач на воздух AC-6081

3.100 ден
 • Снага (W) 60 W
 • Дијаметар [cm] 11 cm
 • Висина (cm) 75 cm
 • LED индикатор на работа да
 • Капацитет за вода(L) 8 l
3.100 ден

VIVAX IMAGO LED TV-32LE112T2S2_REG

7.299 ден
 • Дијагонала 32" / 80 cm
 • Максимална резолуција1366x768
 • Светлина 220 cd/m2
 • Контраст 3000:1
 • HDMI 3
 • SCART 1
7.299 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка