Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX ACP-09CH25AEMIS R32

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

24.990 ден

Compare
Шифра:VAMS-2
Карактеристики:
МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: 7.60 kg
МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА: 23.20 kg
ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА: 720 X 495 X 270 mm
ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: до 25 м2
Тежина 7,60 кг
Димензии 72 × 49 × 27 cm
Потрошувачка:
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (6.3/4.0)
Моќност:
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ: 3400.00 W W
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ: 3370.00 W
ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 2638/2930 W
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ: 732 W
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ: 733 W
Перформанси:
ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 466.00 m3
КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ: 1.00 l/h
НИВО НА БУЧАВА: 38.50 dB
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: ОД -15 ℃  ДО 50 ℃
Останато:
ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: до 25 м22
ФРЕОН: R32
ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 2638/2930 W
ФИЛТРИ: Филтер за прашина, Bio филтер

Најпродавани

VIVAX ACP-12PT35AEHs мобилен клима уред

25.990 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-09CH25AEMIS R32

24.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-09CH25AEQI R32

19.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-18CH50AERI+ R32

45.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-12CH35AEEI R32 PRO

34.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа
 

VIVAX COOL ACP-12CH35AEVIs R32 GRAY MIRROR

32.890 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка