Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

100% Secure delivery without contacting the courier
Ви треба помош? +389 2 613 4641

Showing the single result

Сортирај по

LG Телевизор 43UM7000 4K Ultra HD Smart

25.200 ден 21.900 ден
(0 Reviews)
  • Тип на екран: LED
  • Димензија на екран: 43″/109cm
  • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
  • Quad Core процесор
25.200 ден 21.900 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка