Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX ACP-09CH25AERI R32

 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

24.990 ден

Compare
Шифра:VIR-01
Weight 7.4 kg
Dimensions 77 × 55 × 30 cm
Потрошувачка:
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (7.1/4.0)
Моќност:
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ: 3190.00 W
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ: 3660.00 W
ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 2640/2780 W
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ: 749 W
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ: 715 W
Перформанси:
ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 416.00 m3
КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ: 1.00 l/h
НИВО НА БУЧАВА: 39.00 dB
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: ОД -20 ℃  ДО 50 ℃
Останато:
ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: до 25 м2
ФРЕОН: R32
ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 2640/2780 W
ФИЛТРИ: Јонизатор, Bio филтер

Reviews

There are no reviews yet.

Write a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпродавани

VIVAX ACP-09CH25AEQI R32

16.590 ден
(4 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-24CH70AEMI R32

48.990 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

INVENTOR ARIA AR3VI32-18WF/AR3V032-18

41.990 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-12CH35AEQI R32

17.590 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-24CH70AUJI R32

50.900 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX COOL ACP-12CH35REII R32

16.990 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-12CH35AEMI R32

21.990 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка