Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

VIVAX ACP-09CH25AEQI R32

4 Reviews
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

16.590 ден

Compare
Шифра:viq-01
Weight 3.56 kg
Dimensions 70 × 55 × 27.5 cm
color

Black, Blue

Потрошувачка:
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (6.2/4.0)
Моќност:
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ: 3220.00 W
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ: 3370.00 W
ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 2640/2930 W
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ: 710 W
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ: 739 W
Перформанси:
ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 520.00 m3
КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ: 1.00 l/h
НИВО НА БУЧАВА: 40.00 dB
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: ОД -15 ℃  ДО 50 ℃
Останато:
ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: до 25 м2
ФРЕОН: R32
ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 2640/2930 W
ФИЛТРИ: Филтер за прашина, Cold catalyst филтер

Latest reviews

 1. Mark J.

  Everything is perfect. I would recommend!

 2. Mark J.

  There was a small mistake in the order. In return, I got the correct order and I could keep the wrong one for myself.

 3. Mark J.

  I ordered on Friday evening and on Monday at 12:30 the package was with me. I have never encountered such a fast order processing.

 4. mark

  There was a small mistake in the order. In return I got the correct order and I could keep the wrong one for myself.

Write a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпродавани

VIVAX ACP-09CH25AEQI R32

16.590 ден
(4 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

INVENTOR PREMIUM PR1VI32-12WFCB

22.990 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-09CH25AUJI R32

18.990 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-18CH50AUJI R32

37.990 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

INVENTOR PREMIUM PR1VI32-18WFC

37.990 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-09CH25AERI R32

24.990 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-18CH50AEVI R32

43.990 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка