Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Прикажувам 1–12 од 137 резултати

Сортирај по

VIVAX ACP-12CH35AEMIS R32

26.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа
26.990 ден

VIVAX ACP-12CH35AERI+ R32

34.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа
34.990 ден

Vivax BH-022VC Стаклокерамичка плоча

5.890 ден
 • Тежина (kg):4.7
 • Тип на плоча:Керамичка
 • Управување: Дигитално
 • Ширина (cm):28.8
 • Должина (cm):52
5.890 ден

Vivax BH-042IN индукциска вградлива плоча

12.990 ден
 • Тежина kg: 10
 • Вид на плоча: Индукциска
 • Вид на управување: Дигитално
 • Димензии Ш х Д: 59 х 52 cm
12.990 ден

Vivax BH-042IN X индукциска вградлива плоча

14.990 ден
 • Тежина kg: 10
 • Вид на плоча: Индукциска
 • Вид на управување: Дигитално
 • Димензии Ш х Д: 59 х 52 cm
14.990 ден

Vivax BH-042VC вградна стаклокерамичка плоча

8.690 ден
 • Вид на плоча: Керамичка
 • Вид на управување: Дигитално
 • Димензии: 59 х 52 cm
8.690 ден

Vivax BO-654PH G врадена печка

11.600 ден
 • Моќност (V): 240
 • Волумен: 65
 • Димензии: В х Ш х Д: 57.5 х 59.5 х 59.5 cm
 • ECO функција: Да
 • Енергетска класа: А
11.600 ден

Vivax BO-658FXHTD G вградена печка

14.900 ден
 • Моќност (V): 240
 • Волумен (L): 65
 • Димензии В х Д: 59.5 х 59.5
 • Енергетска класа: А
14.900 ден

VIVAX HOME CFR-245H хоризонтален замрзнувач

14.590 ден
 • Енергетска класа: A+
 • Поставување: Самостоен
 • Нето зафатнина на замрзнувачот: 245литри
 • Димензии (ШхВxД): 100,2 × 84.2 × 59.7 cm
 • Боја: Бела
14.590 ден

VIVAX HOME KS-502B кујнска вага

690 ден
 • Бренд Vivax
 • Максимално оптеретување 5 kg
 • Mинимум мерна маса [g] 1 g
690 ден

VIVAX HOME KS-502G кујнска вага

690 ден
 • Бренд Vivax
 • Максимално оптеретување 5 kg
 • Mинимум мерна маса [g] 1 g
690 ден

VIVAX HOME KS-502T кујнска вага

690 ден
 • Бренд Vivax
 • Тежина: до 5кг
 • Автоматско исклучувањe
690 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка