Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX SMART WATCH KIDS HERO BLUE

1.990 ден

Compare
Шифра:0001186202
 • SMART WATCH
 • 1.4 “TOUCH SCREEN
 • BODY TEMPERATURE DISPLAY, HEART RATE, SLEEP AND BREATHING MONITORING AND SPORTS MODE
 • QUICK AND EASY BODY TEMPERATURE MONITORING
 • CUSTOM DESIGN AND MORE THAN 30 DIFFERENT INTERFACES
 • INCLUDES A VARIETY OF GAMES OF ENTERTAINING AND EDUCATIONAL CONTENT
 • BATTERY LIFE (NORMAL) : 72H
 • MATERIAL (BELT): SILICONE
 • SCREEN TYPE: IPS
 • CONNECTIVITY: BLUETOOTH
 • BATTERY CAPACITY: 160
 • COLOR: BLUE
 • WATER RESISTANCE: YES
 • WEIGHT: 0.39
Производител: Vivax
Тежина: 0.39
Боја: Плава
Водоотпорен: Да
Работа на батеријата: До 72часа

Најпродавани

Geneva PLATINUM

390 ден
 • Geneva PLATINUM
 • Уникатен рачен часовник

SHSHD – Motion Elegance

700 ден
 • Дијаметар на часовник: 4.5cm
 • Должина на ременче: 24cm
 • Материјал на ременче: Кожа
 • Материјал на часовникот – Метал хром

Женски Часовник “GUOU – Dimond shine”

3.900 ден
 • Стил: High Elegance
 • GUOU Dimond Shine (Модел G6603)
 • Механизам: MIYOTA Japan
 • Стакло: Кристал – Swarowski 3D Циркон

Женски Часовник GUOU (Модел G6603)

2.900 ден
 • Стил: High Elegance
 • GUOU (Модел G6603)
 • Механизам: MIYOTA Japan
 • Стакло: Кристал – Swarowski 3D Циркон

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка