Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

VIVAX CORDYS SMART KIDS WATCH Zoom blue

 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

2.600 ден

Compare
Шифра:02352734
Производител: Vivax
Боја: Плава
Тежина: 41G
 • SMART WATCH
 • DISPLAY: 1.2 " 240 X 240 TOUCH DISPLAY
 • GPS
 • CALLS AND PHONE BOOK
 • VOICE AND TEXT MESSAGES
 • SOS CALL
 • COUNTER OF STEPS
 • 400 MAH, BATTERY LIFE: UP TO 3 DAYS
 • DIMMING: 223 X 38 X 17 MM
 • SINGLE SIM - 2G NETWORK
 • WEIGHT : 41G
 • REAL-TIME LOCATION TRACKING
 • HISTORY OF MOVEMENT
 • MONITORING ACTIVITY AND SLEEP
 • MANAGE WITH THE FREE MOBILE APPLICATION SETRACKER APP

Најпродавани

VIVAX SMART WATCH KIDS HERO BLUE

2.100 ден
 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

VIVAX SMART WATCH LIFE FIT BLACK

2.100 ден
 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

VIVAX SMART WATCH LIFE FIT GREY

2.300 ден
 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

VIVAX CORDYS SMART KIDS WATCH Zoom pink

2.600 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX SMART WATCH KIDS HERO ORANGE

2.100 ден
 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка