Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

VIVAX ACP-09CH25AUJI R32

 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

18.990 ден

Compare
Шифра:VIJ-01
Weight 8 kg
Dimensions 72 × 54 × 26 cm
Потрошувачка:
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (6.2/4.05)
Моќност:
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ: 2900.00 W
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ: 3000.00 W
ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 2580/2700 W
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ: 800 W
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ: 750 W
Перформанси:
ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 600.00 m3
КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ: 1.20 l/h
НИВО НА БУЧАВА: 40.00 dB
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: ОД -15 ℃  ДО 48 ℃
Останато:
ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: до 25 м2
ФРЕОН: R32
ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 2580/2700 W
ФИЛТРИ: Филтер за прашина, Bio филтер, Catalyst филтер

Reviews

There are no reviews yet.

Write a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпродавани

Распродадено

VIVAX ACP-09CH25AEQI R32

16.590 ден
(4 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

INVENTOR ARIA AR3VI32-12WF/AR3V032-12

25.990 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа
Распродадено

VIVAX ACP-12CH35AULI R32

19.990 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа
Распродадено

VIVAX ACP-24CH70AEMI R32

48.990 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

INVENTOR ARIA AR3VI32-18WF/AR3V032-18

41.990 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа
Распродадено

VIVAX ACP-12CH35AEQI R32

17.590 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа
Распродадено

VIVAX ACP-24CH70AUJI R32

50.900 ден
(0 Reviews)
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка