Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax Smart watch Life PRO

 • Гаранција: 12 месеци
 • Испорака: 48 часа

2.990 ден

Compare
Дисплеј: 1.32", 360x360px
Чипсет: Realtek RTL8762DK
Батерија: Li-Po 250 mAh

Најпродавани

VIVAX SMART WATCH KIDS HERO BLUE

2.100 ден
 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

VIVAX SMART WATCH LIFE FIT BLACK

2.100 ден
 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

VIVAX SMART WATCH LIFE FIT GREY

2.300 ден
 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

VIVAX CORDYS SMART KIDS WATCH Zoom pink

2.600 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX SMART WATCH KIDS HERO ORANGE

2.100 ден
 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

VIVAX SMART WATCH LIFE FIT GOLD

2.100 ден
 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

VIVAX CORDYS SMART KIDS WATCH Zoom blue

2.600 ден
 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка