Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX ACP-18COFM50AERI

 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

47.000 ден

Compare
Шифра:MSVN-01
Карактеристики:
МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: /
МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА: 35.5kg
ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА: 800 x 554 x 333 mm
ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: /
Weight 16.2 kg
Dimensions 70 × 60 × 21 cm
Потрошувачка:
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++
Моќност:
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ: 5,275 (2,052-6,858) KW
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ: 5,569 (1,055-6,975) KW
ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 5,2/5,5 KW
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ: 1630 (690-2000) W
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ: 1500 (600-1670) W
Перформанси:
ПРОТОК НА ВОЗДУХ: /
КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ: /
НИВО НА БУЧАВА: 46 dB
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: ОД -20 ℃  ДО 50 ℃
Останато:
ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: /
ФРЕОН: /
ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 5,2/5,5 KW
ФИЛТРИ: /

Најпродавани

Распродадено

VIVAX ACP-09CH25AEQI R32

16.590 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа
Распродадено

VIVAX ACP-12CH35AUJI R32

24.990 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа
Распродадено

VIVAX ACP-24CH70AEQI R32

46.990 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-12CTIFM35AERI

18.500 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-12CH35AERI R32

27.990 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

AUX 12ASW-H12E4/LPR1DI

22.490 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-18COFM50AERI

47.000 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка