Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX ACP-12CTIFM35AERI

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

18.500 ден

Compare
Шифра:MSVP-01
Карактеристики:
МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: 16.2 kg
МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА: /
ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА: /
ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: 20 до 30 м2
Тежина 16,2 kg
Димензии 70 × 60 × 21 cm
Потрошувачка:
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++
Моќност:
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ: 3.517(0,821-4,162) KW
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ: 3,81 (0,85-4,777) KW
ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 3,5/3,8 KW
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ: 40 W
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ: 40 W
Перформанси:
ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 512 m3
КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ: 1.2 l/h
НИВО НА БУЧАВА: 35 dB
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: -20 ℃  ДО 50 ℃
Останато:
ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: 20 до 30 м2
ФРЕОН: /
ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 3,5/3,8 KW
ФИЛТРИ: Bio филтер, филтер за прашина, јонизатор

Најпродавани

VIVAX ACP-12CH35AERI R32

29.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME освежувач и разладувач на воздух AC-6081

4.199 ден
 • Снага (W) 60 W
 • Дијаметар [cm] 11 cm
 • Висина (cm) 75 cm
 • LED индикатор на работа да
 • Капацитет за вода(L) 8 l

VIVAX ACP-12CH35AERI+ R32

36.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-09CH25AEQI R32

19.990 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-09CH25AEMIS R32

24.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-18CH50AERI+ R32

49.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX WMH-2001B ѕидна греалка

2.999 ден
 • Моќност 2000W
 • 2 степени на моќност: 1000/2000W
 • Поставување на ѕид
 • On / off прекинувач

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка