Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax IMAGO B Series 32LE20K 32″

 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

8.999 ден

Compare
 • 32″(80 cm) HD Ready
 • Резолуција:1366 X 768 ( HD)
 • ANDROID :11
 • Netflix, PrimeVideo
 • DVB-T2/C/S2
 • HDMI: 2,USB: 2,CI
 • Bluetooth
 • Дијагонала: 32” / 80 cm
 • Осветленост: 200
 • Максимална резолуција: 1366 X 768 (HD)
 • Оперативен систем: Андроид
 • Технологија: LED
 • Тип на ТВ: ПАМЕТЕН
 • ТВ приемник: DVB-T2/C/S2
 • Звук (Ш): 12
 • Енергија. Ефективност на ЕУ 2019/13: г
 • Димензии и маса
 • Тежина на уредот: 5,1
 • Димензии Ширина (CM): 73.1
 • Димензии Висина (CM): 48,6
 • Димензии Длабочина (CM): 17,7
 • Други карактеристики
 • VESA: 75 X 75
 • Снимање преку USB: Да
 • Далечински управувач: Паметен
 • Хотелски програм: Не
 • HDR: HDR10
 • Изглед
 • Тип на штанд: Ногарки
 • Боја: Црна
 • Конектори
 • Композитен влез: Да
 • SCART: 0
 • HDMI: 2
 • Влез за слушалки: 0
 • VGA: 0
 • USB: 2
 • Интегриран WiFi: Да
 • Bluetooth: Да
 • CI+: Да
 • Дигитален аудио излез (оптички: Да
 • Пресликување на екранот: Да

Најпродавани

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO B Series 40LE20K Smart Телевизор

12.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32LE131T2_REG

5.490 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax IMAGO B Series 32LE20K 32"

8.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-43S61T2S2SM

13.900 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка