Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX IMAGO LED TV-32LE131T2_REG

 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

5.490 ден

Compare
Шифра:0001192119
 • Дијагонала 32″ / 82cm
 • Максимална резолуција 1366 X 768 (HD)
 • Тип TV NON SMART
 • Технологија LED
 • Светлина 215 cd/m2
 • VIVAX IMAGO LED TV-32LE130T2_REG
 • Дијагонала: 32″/82cm
 • Светлина: 240cd/m2
 • Резолуција: 1366 х 768 (HD)
 • Технологија: LED
 • Тип TV NON SMART
 • TV tuner DVB-T2/C
 • Светлина 215 cd/m2
 • Bluetooth Нема
 • Wifi нема
 • HDMI 3
 • USB 1
 • Дигитален аудио излез (оптички): има
 • SCART 1
 • Тежина 3.7 kg
 • Тип на телевизор: Android SMART TV
 • Дијагонала 32" / 82cm
 • Максимална резолуција 1366 X 768 (HD)
 • Тип TV NON SMART
 • Технологија LED
 • Светлина 215 cd/m2

Најпродавани

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

SAMSUNG LED TV UE43TU7092UXXH, UHD, SMART

24.399 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Imago A series 65UHD10K телевизор

36.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32LE131T2S2SM ANDROID

7.490 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K TV 58UHD10K

22.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO B Series 40LE20K

13.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка