Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

13.999 ден

Compare
Шифра:0001177900
 • 32″ (80 cm)
 • LED, Full HD, Smart TV, Tizen 5.0
 • Mobile to Tv mirroring, Web Browser PurColor
 • DVB-T2/C/S2, 2x HDMI, USB, WIFI
 • SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART
 • Дијагонала 32" / 82 cm
 • Максимална резолуција 1366 X 768 (HD)
 • Тип TV SMART
 • Оперативен систем Tizen
 • Технологија LED
 • TV tuner DVB-T2/C
 • Светлина 0 cd/m2
 • Звук (W) 0
 • WiFi да
 • HDMI 0
 • USB 0
 • SCART 0
 • Димензија ширина,висина,длабочина (CM) 87.5 x 50 x 12,2
 • Тежина 4.1 kg
 • Далечински управувач Standard
 • HDR Не
 • VESA 100 X 100
 • PC audio 0
 • DVI 0
 • S-Video 0
 • D-sub 0
 • Format MPEG4

Најпродавани

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K TV 58UHD10K

22.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO B Series 40LE20K

13.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32S60T2S2

7.100 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Samsung LED TV UE50BU8072UXXH,4K,SMART

36.990 ден
SAMSUNG UE50BU8072UXXH, 50" (123cm) UltraHD Smart TV Resolution

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка