Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX WMH-2001B ѕидна греалка

 • Моќност 2000W
 • 2 степени на моќност: 1000/2000W
 • Поставување на ѕид
 • On / off прекинувач

2.999 ден

Compare
Шифра:02356938
 • VIVAX WMH-2001B ѕидна греалка
 • Моќност 2000W
 • 2 степени на моќност: 1000/2000W
 • Тајмер во опсег до 7,5 часа програмирање
 • Заштита од прегревање
 • Вграден греач
 • Поставување на ѕид
 • On / off прекинувач
 • Гаранција 1 година

Најпродавани

VIVAX HOME освежувач и разладувач на воздух AC-6081

4.199 ден
 • Снага (W) 60 W
 • Дијаметар [cm] 11 cm
 • Висина (cm) 75 cm
 • LED индикатор на работа да
 • Капацитет за вода(L) 8 l

VIVAX ACP-18COFM50AERI R32

46.000 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-12CT35AERI

49.000 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX WMH-2001B ѕидна греалка

2.999 ден
 • Моќност 2000W
 • 2 степени на моќност: 1000/2000W
 • Поставување на ѕид
 • On / off прекинувач

VIVAX FH-2051 Калорифер

899 ден
 • 2000W
 • Со два степена на моќност : 1000/2000W
 • Променлив термостат и заштита од прегревање

VIVAX HOME вентилатор стоечки TF-61

1.999 ден
 • Моќност 60 W
 • Висина 79 cm
 • 3 брзини - natural, sleep, normal, тајмер до 2 часа

VIVAX ACP-12CTIFM35AERI

18.500 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка