Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX VOX soundbar SP-7080H

 • Напојување: 110-240 V
 • Боја: Црна
 • 1 година гаранција

5.599 ден

Compare
Шифра:0001224348
 • VIVAX VOX soundbar SP-7080H
 • Звучници [W]: 70
 • Звучници [W]: 70
 • Димензии:Висина: 68 cm, Ширина: 65 cm, Должина: 80 cm
 • Дополнителна опрема: Далечински управувач, Кабел за напојување
 • Напојување: 110-240 V
 • Боја: Црна
 • 1 година гаранција
 • Уживајте во кино уред во вашиот дом со новата звучна лента Vivax bluetooth SP-7080H. Поврзете се со паметна лента за звук преку Bluetooth со вашиот мобилен уред, за да се поврзете на телевизор имате неколку опции-HDMI ARC, RCA COAX AUDIO IN, OPTICAL AUDIO IN, AUX 3,5MM. Длабокиот и моќен звук ќе го обезбедува 70W RMS обезбеден од лентата за звук + жичен сабвуфер, исто така можете да го прилагодите звукот по ваш избор користејќи ја функцијата EQUALIZER (3 режими)

Најпродавани

Кристални декоративни ламби (три заедно) со боја и форма по избор од Тесла Лед

3.500 ден
 • Кристални декоративни ламби (три заедно) со боја и форма по избор од Тесла Лед
 • Декорирајте го вашиот простор со модерен декоративен лустер!Кристални декоративни ламби (три заедно), во облик,боја и држач по избор
 • Oблик: крушка или круг;
 • Бои: сребрена или златна
 • Облик на држачот по желба: круг или шина

5m ЛЕД лентa 14.4W на 1m за декорирање на внатрешен простор

390 ден
 • Лед лента 14.4W
 • Погодни за спуштени плафони, кујни, шанкови, детски соби и сл.
 • Работи на 12V преку трафо
 • Вид на чипови: 5050
 • Јачина: 14.4W на 1m
 • Заштитен фактор IP44

Висечка ламба Oleby од брендот Markslojd Sweden

1.290 ден
 • Висечка ламба Oleby од брендот Markslojd Sweden
 • Материјал: Метал
 • Боја: бела

Подна ламба Loop-1

5.900 ден
 • Подна ламба Loop-1 од Тесла Лед
 • Стил: модернизам
 • Димензии: 200x38x130cm
 • Боја: сребрена
 • Материјал: метал – хром

Full LED Spectrum рефлектор

3.900 ден
 • Нашите светилки користат исклучиво CREE Grow LED чипови
 • Нејзиниот распон на светлина е без сенка и одличен.За разлика од HPS и повеќето халогени светилки повеќекратно се зголемува заштедата на енергијата и се намалува нејзината потрошувачка
 • Лесно за инсталација и работа
 • Безбедно и издржливо.
 • Долг животен век на светилката

Висечка ламба Saby од брендот Markslojd Sweden

1.290 ден
 • Висечка ламба Saby од брендот Markslojd Sweden
 • Димензии: 205×80 mm
 • Материјал: Хромиран метал со стакло

Подна ламба Parga од брендот Markslojd Sweden

1.800 ден
 • Подна ламба Parga од брендот Markslojd Sweden од Тесла Лед
 • Бренд: Markslojd Sweden
 • Димензии: 130x24cm
 • Боја: сребрена
 • Материјал: Метал хром оксид

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка