Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX VOX BS-160 bluetooth звучник

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

2.900 ден

Compare
Шифра:0001214623
 • Димензија висина (cm) 12.3 cm
 • Димензија длабочина (cm) 28.3
 • Димензија ширина (cm) 12.6
 • VIVAX VOX BS-160 bluetooth звучник
 • Моќност 14W
 • Репродукција до: 6,5 часа
 • Има функција TWS: поврзување до 2 исти уреди
 • Водоотпорен IPX 6
 • Батерија (mAh) 3600
 • Напојување 110-240V
 • Димензија висина (cm) 12.3 cm
 • Димензија длабочина (cm) 28.3
 • Димензија ширина (cm) 12.6
 • 1 година гаранција

Најпродавани

MS ECHO S300 Звучник Bluetooth

1.160 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Слушалки MS EOS B510 Bluetooth

1.350 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MS METIS B700 wireless Слушалки

1.650 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ MS EOS B700

1.700 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Звучник Bluetooth MS ECHO T500

2.460 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX VOX BS-260 bluetooth звучник

3.800 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX VOX BS-90 bluetooth звучник

1.500 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка