Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX VCC-1800RR Правосмукалка

 • VIVAX VCC-1800RR Правосмукалка
 • Моќност: 1800 W
 • Капацитет: 2 L

3.999 ден

Compare
Шифра:0001193908
 • VIVAX VCC-1800RR Правосмукалка
 • Моќност: 1800 W
 • Капацитет: 2 L
 • Циклонска со HEPA фитлер
 • Должина на кабелот 5 m
 • Црвена боја
 • Метална телескопска рачка долга 90 cm
 • Гаранција: 1година

Најпродавани

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-120G

999 ден
 • Моќност 1630W
 • Капацитет: 1.2литри
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX

Vivax фритеза DF-1800B

2.399 ден
 • Моќност 1800W
 • Капацитет 2,5л
 • Варијабилен термостат
 • Мултифункционална дршка
 • Контролен прозор

VIVAX HOME KS-502T кујнска вага

690 ден
 • Бренд Vivax
 • Тежина: до 5кг
 • Автоматско исклучувањe

Vivax миксер HM-400WP

1.290 ден
 • Рачен миксер
 • Моќност 400W
 • 5 Брзини на вртење
 • Турбо функција

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-179SS

1.299 ден
 • Моќност 2200W
 • Капацитет: 1.7литри
 • Боја: инокс
 • Бренд: VIVAX

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка