Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX VC-2000RR правосмукалка

 • Напон: 220-240В ~ 50/60Hz
 • Моќност: 2000W
 • Должина на кабелот: 5метри
 • Телескопска метална цевка
 • Капацитет на прашина: 3,5 литри

4.800 ден

Compare
Шифра:0001193914
 • VIVAX VC-2000RR правосмукалка
 • Напон: 220-240V ~ 50/60Hz
 • Моќност: 2000W
 • VDE приклучок
 • Должина на кабелот: 5метри
 • Телескопска метална цевка
 • Четка за под: пластична четка со 2 мали тркала
 • Алатки: млазница за пукнатини, Четка за тапацир, Држач за додатоци
 • Капацитет на прашина: 3,5 литри (1 парче платнена кеса)
 • Филтрација: 5 фази
 • Гаранција 1 година

Најпродавани

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-171WT

899 ден
 • Моќност 2200W
 • Капацитет: 1.7литри
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX

VIVAX HOME правосмукалка VCC-700B

3.999 ден
 • Влезна моќност 700W
 • Капацитет на сад 2л
 • HEPA 12 филтер за прашина

Vivax тостер TS-7501BLS

999 ден
 • Моќност 750W
 • Фиксна грил решетка
 • Нелеплива површина
 • Светлосен индикатор на работа

VIVAX HOME EG-4020B електрична скара

2.799 ден
 • Влезна моќност 1800W
 • Површина на печење: 43 x 23 cm
 • Нелеплива површина
 • Гаранција 1година

Vivax PS -154 вага за мерење

799 ден
 • Vivax PS -154 вага за мерење
 • Максимална тежина: 150 кг
 • Функција на автоматско вклучување
 • LCD екран

VIVAX HОМЕ правосмукалка VC-1603

2.899 ден
 • Максимална моќност на моторот: 1600W
 • Вреќа: 2л
 • Должина на кабел 5 метри

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка