Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX tablet TPC-102 4G 3/32GB

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

7.900 ден

Compare
Шифра:0001196299
 • Android 9.0
 • RAM 2 GB, ROM 16 GB
 • Предна камера 2 Mpix
 • Задна камера 5 Mpix
 • VIVAX tablet TPC-102 4G 3/32GB
 • Големина на екран 10,1 "
 • IPS/PLS, 1280x800
 • MediaTek, MT8765V/WB, 1,3 GHz, Quad Core
 • Android 9.0
 • RAM 2 GB, ROM 16 GB
 • Предна камера 2 Mpix
 • Задна камера 5 Mpix
 • 4G/LTE,802.11 b/g/n
 • Bluetooth 4.0
 • Боја: Black rubber

Најпродавани

VIVAX таблет TPC-705 Kids

4.900 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

HP 15-dw3001na, 593J2EA

30.990 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

HP 255G8, 27K51EA#ABB

23.490 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX tablet TPC-102 4G 3/32GB

7.900 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MON 27 AOC 27G2SPU/BK IPS FHD 1ms 165 Hz

12.690 ден
27G2SPU/BK, 27, 16:9, Panel IPS, 1920×1080, 250 cd/m2, 1,000:1, 178°, 178°, 1 ms, D-Sub, DP, HDMI x2, USB 3.0, Speakers yes, Flat, Color Black, Stand adjustable in height, pivot, swivel, tilt, 165 Hz

MON 22 PHILIPS 223V5LHSB2/00 VGA,HDMI

5.600 ден
Гаранција: 2 години Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка