Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX SMART WATCH KIDS HERO ORANGE

1.990 ден

Compare
Шифра:0001186207
 • SMART WATCH
 • 1.4 “TOUCH SCREEN
 • BODY TEMPERATURE DISPLAY, HEART RATE, SLEEP AND BREATHING MONITORING AND SPORTS MODE
 • QUICK AND EASY BODY TEMPERATURE MONITORING
 • CUSTOM DESIGN AND MORE THAN 30 DIFFERENT INTERFACES
 • INCLUDES A VARIETY OF GAMES OF ENTERTAINING AND EDUCATIONAL CONTENT
 • BATTERY LIFE (NORMAL) : 72H
 • MATERIAL (BELT): SILICONE
 • SCREEN TYPE: IPS
 • CONNECTIVITY: BLUETOOTH
 • BATTERY CAPACITY: 160
 • COLOR: ORANGE
 • WATER RESISTANCE: YES
 • WEIGHT: 0.39
Производител: Vivax
Тежина: 0.39
Боја: Портокалова
Водоотпорен: Да
Работа на батеријата: До 72часа

Најпродавани

Geneva ELEGANCE

390 ден
 • Geneva ELEGANCE
 • Уникатен женски рачен часовник со кожен ремен

Geneva PLATINUM

390 ден
 • Geneva PLATINUM
 • Уникатен рачен часовник

Quartz Diamond “Two in LOVE”

1.500 ден
 • Quartz Diamond “Two in LOVE”
 • Mашки и женски рачен часовник
 • Дебелина на часовникот: 8mm
 • Дијаметар на часовникот: 40mm
 • Материјал на часовникот: Метал хром
 • Ширина на ременот: 20мм
 • Должина на ременот: 20см

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка