Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX Smart TV49S60T2S2SM-49”

 • Екран 49″- 124cm
 • Smart Android 7.1

17.999 ден

Compare
Шифра:VivaxTV-2
 • VIVAX Smart TV 49S60T2S2SM телевизор
 • Екран 49″- 124cm
 • Резолуција Full HD 1920×1080
 • Smart Android 7.1
 • RAM 1GB
 • Гаранција: 2 години

Најпродавани

VIVAX 50UHD122T2S2- 50'' 4K UHD TV

15.999 ден
 • Екран 50" - 127cm
 • Резолуција 3840 x 2160
 • Контраст 4000:1

Vivax TV-40LE112T2S2 - 40'' FullHD TV

12.900 ден
 • Vivax TV-40LE112T2S2 - 40'' FullHD Tелевизор
 • Енергетска класа А+

VIVAX 55UHD122T2S2- 55'' 4K UHD ТV

17.490 ден
 • Екран 55" - 140 cm
 • Резолуција 3840 x 2160 4K UHD
 • Контраст 4000:1

VIVAX IMAGO LED TV-32LE141T2S2 TV

6.999 ден
 • Екран 32" - 80 cm
 • Резолуција 1366x768 пиксели

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка